Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Atel-San Laboratuar Malzemeleri Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
73 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Hüseyin İlaldı
Telefon
:
Fax
:
0 212 532 89 64
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mollagürani Cad. No:24/b Fındıkzade
İstanbul / Fatih
Firmamız Atel-San Laboratuar Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla 1987 yılından itibaren bu güne kadar bu sektöre hizmet vermektedir.
Kurulduğu yıldan bugüne kadar faaliyetlerini sürdüren firmamız müşteri memnuniyeti, kaliteli ve hesaplı fiyat politikası prensiplerini ilke edinmiş ve siz değerli müşterilerimize ulaşmayı hedeflemiştir.
Atel-San yurt geneline yayılmış siz kıymetli müşterilerimizin teşviki ve takdiri ile firmamıza karşı gösterilen güvene layık olabilmek için her zaman olduğumuz gibi kaliteli hizmet verme dileği ile eskiden olduğu gibi hizmete hazır ve yanı başınızda elinizin altındaki telefondadır.
Geçici ve cüzi avantajlara kapılmayacağınızın bilincinde olarak siparişlerinizi bekler, iyi iş ilişkilerimizin ve dostluğumuzun devamını temenni ederiz.
Firmamız laboratuar malzeme imalatı ile bu sektörün ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Ve 100 Kalem üzerinde malzemelerimiz bulunmaktadır.

Firmanızın Yelpazesi:
Atel-San firması olarak laboratuar sektörünün birçok alanında imalatlarımız bulunmaktadır.
Metal, alüminyum, plastik, tel ve paslanmaz (304 kalite) ürünlerimizle birçok sektöre imalattan satışlarımız mevcuttur. Laboratuar malzemelerinin kullanıldığı birçok sektöre hizmet vermekteyiz.
Başıca olarak; özel sektöre, özel firmalara, devlet ve vakıf hastanelerine, devlet ve vakıf üniversitesi fakültelerine, meslek okullarına, fen ve normal liselere düzenli olarak satışlarımız bulunmaktadır.
Elek sektöründe de 2009 yılından itibaren imalatlarımız ve tamiri mevcuttur.
Avrupa kaliteli ithal tel kullanmayız ve kasnaklarımız 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
Set halindeki eleklerin elenmesinde kullanılan manuel ve digital elek sallama makinelerimizde firmamız tarafından imal edilmektedir.
Atel-San firması olarak imalatımızın bunlarla sınırlı olmadığını ve özel ölçü istekleriniz doğrultusunda diğer bütün malzemelerin de üretimini yapabileceğimizi bildiririz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Atel-San Laboratuar Malzemeleri Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Atel-San Laboratuar Malzemeleri Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.