Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
29 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Karabulut
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yüksel Cad. No:8/15 Kızılay
Ankara / Çankaya

Golden Kariyer - Hakkımızda

Firmamız Golden Kariyer olarak, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğum yapmak ya da tedavisini bu ülkede yaptırmak isteyen aile ya da kişilere öncelikle konuyla ilgili danışmanlık yapmaktayız.

Türkiyeden Amerika'ya gidişte, vize konusu, hangi hastane ve eyalette doğum yapacağınız ya da tedavi göreceğiniz, hastane süreci, hastane sonrası konaklama gibi aklınıza takılabilecek tüm konular ayrıntılarıyla tarafınıza anlatılacaktır.

Konusunda bilgili ve uzman kadromuz, tüm bu süreçte size eksiksiz olarak yardımcı olacaktır. Amerika'daki ekibimiz, Türk profesyonellerinden oluşmaktadır.

Amerika'ya gitme kararınızla birlikte vizenizi de almış olmanız gerekmektedir. ABD Konsolosluk ve Elçilikleri, vize başvurularının şahısların bizzat kendileri tarafından yapılmasını talep etmektedir. Başvuru yapacağınız vize ise turist vizesidir.

Amerika'ya gidiş geliş uçak bileti, Amerika'da doğum ya da tedavi taleplerinizde tüm organizasyonun sağlanması, Amerika'da doğum ve tedavi sürecinde ve sonrasında konaklama işlerinizle ilgili siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Golden Kariyer firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Golden Kariyer firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.