Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
191 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Abdullah Övet
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hükümet Cad. Eğinlioğlu İş Merkezi No:2/b
Erzincan / Merkez
Erzincan Tadın Yöresel Mamülleri, günümüzde unutulmuş ve de bilinmeyen yöresel, doğal mamülleri ve köy ürünlerini tekrar gün yüzüne çıkarmayı baz alarak 1996 yılında, Başta Erzincan olmak üzere birçok şehrin yöresel ürün ve mamüllerini imalat yapmayı hedef alarak kurulan bir markadır.

Firmamız pestil ve pestil ürünleri köme pekmez, marmelat, lokum, ezme gibi aynı türden ürünleri en doğal haliyle meyvelerin ta kendisini kullanarak üretmektedir.
Üretilen bu ürünlere kullanılan kurutulmuş meyveleri kendi bağlarında vede bahçelerinde yetiştiren köylü halkımızdan bizzat yerine giderek en taze ve de yeni ürünleri alır, üretim gününe kadar tekrar temizlenir, vakum ambalaj yaparak soğuk hava deposunda muhafaza eder.
Bunun yanı sıra üretilen bu ürünlere kullanılan kuruyemiş çeşitlerini de her birini kendi yöresinden markalaşmış kuruluşlardan temin ederek soğuk hava deposunda vakumlu ambalajlarda üretim gününe kadar muhafaza eder.

Tadın sadece bu ürünleri üretmekle yöresel ürünleri temsil etmekle kalmayıp, bu sektör kolunda bulunan yöresel yemek yiyecek bakliyat ve de şarküteri ürünlerini de, gerek köylü halkımızdan, gerek ev hanımlarımızdan alarak halkımıza sunuyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tadın Yöresel Ürünler ve Hediyelikler firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tadın Yöresel Ürünler ve Hediyelikler firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.