Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
48 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Emre Ağca
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mehmet Akif Mah. Gül Cad. Burcu Sok. No:19/2
İstanbul / Sultanbeyli
Genç Ajans Organizasyon olarak 2009 yılında adım attığımız sektörde 4. yılımızı kıvançla kutluyoruz.

Başladığımız günden bugüne, müşterilerimizin daima güvenilir, kaliteli, hatasız, deneyimli ve yenilikçi bir partnere ihtiyaç duyduğunun bilincinde olduk. Bu bilinçle her zaman mümkün olan en iyi hizmeti, en doğru fiyata sunmayı ilke edindik. Bu ilke doğrultusunda, her geçen gün artan bir ivme ile kendimizi yeniliyor, çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Genç Ajans Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Genç Ajans Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.