Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
ISR Bilgi Güvenliği Araştırma Geliştirme ve Yazılım Destek

2,5 star rating
64 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Satış Birimi
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Faaliyetlerini İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı olarak sürdürmekte olan ISR, bünyesinde deneyimli profesyoneller ile akademisyenlerin yer aldığı mevcut yapısına 2013 yılı içerisinde ulaşmıştır.

Araştırmacı, çözümcü, üretken ve etik değerlere bağlı temel nitelikleri ile hizmet veren dinamik ISR kadrosu, iş ortaklığına son derece yatkın şekilde organize olmuştur.

ISR, bilişim sektöründe henüz gelişmekte olan ve ihtiyaç duyulan pek çok yeniliği eş zamanlı olarak ihtiyaçları doğrultusunda iş ortaklarına sunabilmektedir. Özellikle şirket bünyesinde kadrolaşmaya gitmek istemeyen, ar-ge veya yazılım ihtiyaçları bulunan üretici firmalara gerekli desteği sunarak mevcut bilgi birikimi ve ürünlerine güncel ve pratik çözümleri hızlı bir şekilde entegre etme esnekliğini sağlamaktadır.

Bilgi güvenliği konusundaki uzmanlığını CEH v8 ( Certified Ethical Hacker ), OSCE ( Offensive Security Certified Expert ), OSCP ( Offensive Security Certified Professional ), sertifikaları ile de belgelendirmiş olan ISR ekibi, bilgi güvenliği konusunda detaylarını hizmetlerimiz bölümünde bulabileceğiniz eğitim, test ve danışmanlık hizmetlerini de sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

ISR Bilgi Güvenliği Araştırma Geliştirme ve Yazılım Destek firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

ISR Bilgi Güvenliği Araştırma Geliştirme ve Yazılım Destek firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Kasım 2019 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Özel İletişim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Kasım 2019 Dönemine Ait Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.12.2019 - 16.12.2019
Yeni Ürünler
TP.01 - İşkembe Temizleme Makinası Bicebs Curll Chest Press Leg Pres Lying Leg Curll Leg Extension

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.