Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
52 oy / 3,35 puan
Firma Yetkilisi
:
Yaşar Sarak
Telefon
:
Fax
:
0 216 427 48 74
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gülsuyu Mah. Ayla Cad. Erenler Sok. No:2/1
İstanbul / Maltepe

Ayşar Balon - Hakkımızda

Firmamız 1999 yılından bugüne kadar aynı ve kendi binamızda faaliyet göstermektedir. İlk yıllardan bugüne kadar balon üzerine baskı, baskılı balon, açılış tanıtım hizmetleri birim halan devam etmektedir. Ayşar Gurup olarak www.aysarbalon, www.dugunpartisi.com www.şamdanimalatı.net kuruluşları ile ilerlemektedir. Düğün organizasyonları, sahne ve podyum sahne imaları ve kiralama, şamdan imaları ve kiralama hizmetleri en iyi şekilde devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ayşar Balon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ayşar Balon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.